Terminarz pracy dla autokarów 1

Terminarz pracy dla autokarów

Terminarz pracy dla autokarów to proste narządzie do planowania grafiku wynajmu autokarów i busów na wycieczki czy przejazdy. W kalendarzu internetowym planujesz kiedy i gdzie dany autokar posłać, dodajesz opis zdarzenia oraz przypisujesz kierowców.

Terminarz pracy dla autokarów
Do czego jest terminarz pracy online dla autokarów?

Możesz do terminarza dodawać i przypisywać zlecenia wynajmu autokarów i busów. Organizować prace foty autokarów i kierowców.

Czy kalendarz online dla autokarów jest darmowy?

Pojedynczy obiekt(pojazd lub osoba) to koszt 9.99zł netto miesięcznie. Przy większej ilość koszt miesięczny jest mniejszy.

Czy kalendarz ma możliwość podglądu 30 dniowego?

Tak. Możesz przeglądać zdarzenia w opcji 24-godzinnej, 7 dniowej i 30 dniowej.

Kalendarz online dla firmy autokarowej

Firmy autokarowe mają każdego dnia pełne ręce roboty. Tylko dzięki zgranemu grafikowi mogą odpowiednio zarządzać swoją flotą. Skutkiem tego, potrzebują skutecznego i wygodnego narzędzia do obsługi swojej floty i ich terminów. Odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby jest terminarz online dla firmy autokarowej, który pozwoli rozsądnie zarządzać wynajem autokarów. Jest to świetna perspektywa zarówno dla mniejszych, jak i większych firm, które zajmują się wynajmem autokarów. Dlaczego warto korzystać z kalendarza online? W dalszej części artykułu opowiem o tym szerzej. Zapraszamy!

Kalendarz pracy

Kalendarz online

Dodawaj, usuwaj, edytuj zlecenia przypisane danemu obiektowi

Planowanie zdarzeń

Planuj kiedy i komu zlecić dane zdarzenie. Korzystaj z plannera online.

Dokument zlecenia

Drukuj pracownikom dokumenty zleceń, ofert czy cenników.

Inni użytkownicy

Jeśli chcesz dać dostęp pracownikom możesz dodać nowe konto.

Łatwa obsługa

Prosta aplikacja, dodajesz i przypisujesz zdarzenia do kalendarza.

Nowości i zmiany

Możesz proponować zmiany i rozwiązania w aplikacji.

Terminarz pracy dla autokarów – jakie są plusy tego typu rozwiązania?

Dobry kalendarz to podstawa w tej branży. Skutkiem tego, coraz częściej firm bazuje na systemach informatycznych, które są niezawodne. Problemem w dzisiejszych czasach jest jednak dostęp do informacji. Bazy związane z terminami dostępne są w centralach bądź miejscach, do których musimy się dostać, aby poznać aktualny terminarz na wynajem autokarów. Na całe szczęście powstało rozwiązanie, które ma zażegnać ten problem raz na zawsze.

Odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby jest kalendarz online dla firmy autokarowej. Dzięki internetowemu dostępowi możemy przydzielać uprawnienia nie tylko osobom zarządzającym terminarzem, lecz także i szefostwu i przykładowo kierowcom odpowiedzialnym za prowadzenie floty autokarowej. Dzięki szerokiemu dostępowi do informacji dla osób w naszej firmie, każdy pracownik może w dowolnym momencie sprawdzić jak wygląda jego grafik, a także czy pojawiają się nowe zlecenia.

Rozwiązanie o którym mowa jest już wdrażane w największych firmach związanych z wynajmami autokarów na terenie całej Polski. System sprawdził się bardzo dobrze w praktyce, skutkiem czego coraz więcej firm chce mieć stały i zdalny dostęp do informacji związanych z terminarzem wynajmu autokarów. Dzięki temu praca całej firmy przyśpiesza, staje się zautomatyzowana, a także jest wygodniejsza dla wszystkich stron. Zarówno od strony osób odpowiedzialnych za układanie grafiku, po osoby odpowiedzialne za dostarczenie lub przejazd danym autokarem.

terminarz kalendarz online

Uniwersalność zamknięta w bardzo dobrym kalendarzu online

Bez względu na to, jaką mamy flotę i dokładny zakres usług związanych z wynajmem autokarów, możemy w pełni wykorzystać terminarz online dla firmy autokarowej, który pozwoli nam nadać dostęp osobom odpowiedzialnym za autokary w naszej firmie. Jak wiadomo, jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie, dlatego aby nie mieć problemów z terminami, warto nadać wszystkim dostęp do kalendarza, który jasno będzie informował nie tylko o aktualnych zleceniach, ale także o wpływaniu zupełnie nowych zleceń, których terminy będą potwierdzone w kalendarzu.

Wspomniany kalendarz online dla firmy autokarowej sprawdza się bardzo dobrze w praktyce i zbiera świetne opinie firm związanych z wynajmem autokarów. Skutkiem tego, jest to rozwiązanie które śmiało można zarekomendować wszystkim zainteresowanym stronom, chcącym usprawnić pracę z kalendarzem/terminarzem w swojej firmie.

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@terminarzpracy.pl