Terminarz pracy dla instruktorów

Terminarz pracy dla instruktorów

Terminarz pracy dla instruktorów zawszę pod ręką pozwoli Ci szybko sprawdzić kiedy i z kim masz następne zajęcia albo na kiedy możesz umówić kursanta. Kontrolujesz dzięki temu swoje zajęcia z kursantami i ustalasz przyszłe spotkania.

Terminarz pracy dla instruktorów

Terminarz pracy dla instruktorów nauki jazdy

Instruktorzy nauki jazdy mają pełne ręce roboty każdego roku. Nowi kursanci przybywają cały czas, skutkiem czego trzeba bardzo dobrze zarządzać swoim terminarzem jazd, aby każdy kursant znalazł w nim miejsce. Na całe szczęście dysponujemy nowoczesnymi metodami i technologiami, które dają nam w tym wypadku spory potencjał do wykorzystania. Mowa o terminarzu online, który może okazać się świetną inwestycją wśród wszystkich instruktorów, którzy chcą mieć porządek w swoim kalendarzu jazd. Sprawdźcie sami!

Czy terminarz pracy dla instruktora jest darmowy?

Nie. Każdy jeden obiekt (pojazd lub osoba) to koszt 9.99zł netto.

Czy terminarz online jest aplikacją na komputery?

Nie. Terminarz pracy online to aplikacja na przeglądarki internetowe na komputery i telefony.

Czy kalendarz internetowy jest dobry dla szkoły nauki jazdy?

Tak. Każda szkoła powinna zainteresować się takim rozwiązaniem. Aplikacja pozwala zarządzać pojazdami i instruktorami oraz organizować kursy i zajęcia.

terminarz kalendarz online

Kalendarz pracy

Kalendarz online

Dodawaj, usuwaj, edytuj zlecenia przypisane danemu obiektowi

Planowanie zdarzeń

Planuj kiedy i komu zlecić dane zdarzenie. Korzystaj z plannera online.

Dokument zlecenia

Drukuj pracownikom dokumenty zleceń, ofert czy cenników.

Inni użytkownicy

Jeśli chcesz dać dostęp pracownikom możesz dodać nowe konto.

Łatwa obsługa

Prosta aplikacja, dodajesz i przypisujesz zdarzenia do kalendarza.

Nowości i zmiany

Możesz proponować zmiany i rozwiązania w aplikacji.

Kalendarz online dla instruktora nauki jazdy – dlaczego warto go mieć?

Bez względu na to, jaką mamy flotę i dokładny zakres usług związanych z wynajmem autokarów, możemy w pełni wykorzystać terminarz online dla firmy autokarowej, który pozwoli nam nadać dostęp osobom odpowiedzialnym za autokary w naszej firmie. Jak wiadomo, jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie, dlatego aby nie mieć problemów z terminami, warto nadać wszystkim dostęp do kalendarza, który jasno będzie informował nie tylko o aktualnych zleceniach, ale także o wpływaniu zupełnie nowych zleceń, których terminy będą potwierdzone w kalendarzu.

Odpowiedź jest banalnie prosta. Wybierając kalendarz online dla instruktora nauki jazdy możemy poprawić swoją organizację pracy. Dzięki temu dokładnie wiemy, kiedy i z kim mamy jazdy. Dodatkowo, wybierając terminarz online dla instruktora, wcale nie musimy sami wpisywać wszystkich danych na następne dni. Możemy to zlecić osobie, która przyjmuje kursantów i która zapisuje ich pierw na ogólne szkolenie teoretyczne. Dostęp do naszego terminarza możemy więc w łatwy i wygodny sposób przedstawić komuś z naszej firmy, kto jest odpowiedzialny za przyjmowanie nowych i aktualnych kursantów.

Dzięki szerokiemu dostępowi przez Internet, nasz kalendarz online dla instruktora nauki jazdy jest cały czas aktualizowany o nowe osoby, które umawiane są na jazdy. Dzięki temu na bieżąco możemy wejść z poziomu urządzenia mobilnego, takiego jak telefon po to, aby sprawdzić nasz aktualny grafik. Możemy również ustawić sobie niezbędne powiadomienia, które pozwolą nam na bieżąco dowiadywać się o nowych jazdach, które zostały nam odpowiednio zaplanowane.

Terminarz online dla instruktora nauki jazdy to także możliwość zarządzania większą grupą instruktorów w większej szkole jazd. Jak wiadomo, im większa jest ilość instruktorów, tym trudniej jest opanować ich grafik. Na całe szczęście kalendarz online dla instruktora nauki jazdy żegna na stałe ten problem. Dzięki internetowemu dostępowi do terminarza, zarówno osoba zarządzająca terminami jazd widzi, kiedy może zaproponować jazdy swoim kursantom, tak samo jak i instruktor wie, jakie godziny jazd są mu zlecone w kolejnych dniach.

Dzięki tak szerokim i atrakcyjnym rozwiązaniom które daje terminarz online dla instruktora nauki jazdy, bardzo duży procent działalności nauki jazdy staje się w pełni zautomatyzowany. Dzięki temu, nie tracimy czasu na ustalanie kolejnych dni i grafików, lecz mamy pełny wgląd co do tego, jak będzie układał się każdy kolejny dzień naszej pracy.

Oferowane nam rozwiązanie zostało docenione w pierwszych szkołach jazd na terenie całej Polski i system już teraz cieszy się bardzo sporym zainteresowaniem wśród właścicieli. Pokazuje to jasno, że rosnąca cyfryzacja i automatyzacja pracy jest potrzebna wszystkim naukom jazdy, które myślą o swojej przyszłości i chcą optymalizować swój czas pracy, jednocześnie dodając sobie wygodę, na którą zasługują i która jest im potrzebna w codziennej pracy w swoim zawodzie.

terminarz online autokary
Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@terminarzpracy.pl