Terminarz pracy dla mechaników

Terminarz pracy dla mechaników

Terminarz pracy dla mechaników lub montażysty to aplikacja dzięki której możesz zarządzać swoimi zleceniami oraz klientami. W prosty sposób dodawaj zlecenia do kalendarza i kontroluj co, gdzie i kiedy masz wykonać.

Terminarz pracy dla mechaników
Jakie korzyści daje terminarz pracy dla montażystów?

Możesz swobodnie planować czas pracy montażystów na cały tydzień/miesiąc. Możesz przypisywać zlecenia i organizować pracę.

Czy terminarz online dla montażysty jest darmowy?

Każdy pojedynczy obiekt(pojazd lub osoba) to koszt 9.99zł netto miesięcznie.

Czy mogę korzystać z kalendarz online na telefonie?

Tak. Aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową. Zawsze zaktualizowana i dostępna, nie zajmuje dzięki temu miejsca na telefonie i nie trzeba się martwić o aktualizacje.

Terminarz pracy dla mechaników bądź montażysty

Praca montażystów i serwisantów nie jest usłana różami. Każdego dnia muszą oni zmagać się bowiem z wieloma problemami w swoich zawodach, mając jednocześnie uwagę na potrzeby swoich klientów. Jak wiadomo, nie zawsze jest to proste w określeniu, ponieważ w wypadku dużej ilości pracy, czasem montażyści lub serwisanci muszą odmówić przyjęcia danego zlecenia.

Co jednak, gdyby montażyści i serwisanci mieli wgląd w swój własny grafik z dowolnego miejsca? Wtedy organizacja pracy mogłaby przynieść zdecydowanie lepsze rezultaty, w postaci większej wydajności. Dlatego dziś opowiemy o kalendarzu online, który jest zbawieniem zarówno dla montażystów jak i serwisantów. Zapraszamy!

terminarz kalendarz online

Kalendarz

Kalendarz online

Korzystaj z kalendarza by dodawać zadania i sprawdzać jak wygląda Twój tydzień pracy.

Czas pracy

Kontroluj swój czas pracy w danym dniu czy danym tygodniu.

Zadania

Dodawaj i zarządzaj swoim zadaniami w kalendarzu.

Moduły

Używaj dodatkowych modułów w aplikacji by ułatwić sobie prace.

Niska cena

Opłacaj comiesięczny abonament za korzystanie z aplikacji.

Aktualizacje

Korzystaj z aplikacji która jest stale rozwijana i aktualizowana.

Terminarz online dla montażysty i serwisanta odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby

Faktycznie, w wypadku niektórych zawodów odpowiedni terminarz dnia to kompletna podstawa. Często jako serwisanci bądź montażyści odbieramy masę telefonów każdego dnia. Klienci potrzebują naszych usług, skutkiem czego dzwonią umówić się w najbliższym możliwym terminie. Co więcej, niektórzy klienci nie mają problemu z tym, żeby umówić się na tydzień lub dwa do przodu. Aby dobrze koordynować nasz kalendarz, potrzebujemy nowoczesnego i w pełni zoptymalizowanego rozwiązania.

Odpowiedzią na potrzeby serwisantów i montażystów stał się kalendarz online, który pozwala nam na dodawanie, edytowanie i usuwanie zdarzeń w naszym terminarzu. Dzięki temu, możemy spokojnie oszacować nasze moce przerobowe z dosłownie każdego miejsca (nawet podczas realizacji zadań u danego klienta). Jedyne co musimy zrobić, to zalogować się do naszego kalendarza przez Internet, przykładowo z naszego telefonu komórkowego. Jest to bajecznie proste i co najważniejsze wygodne, skutkiem czego możem nawet podczas rozmowy z klientem jednocześnie sprawdzać nasz terminarz i proponować najbliższe terminy.

Co więcej, kalendarz online dla montażysty pozwoli szybko porzucić kalendarz standardowy, który często jest przez nas zapominany. Zapominamy go zabierać do biura, do klienta podczas realizacji zlecenia, bądź nawet do domu z pracy. Mając natomiast kalendarz online dla serwisanta, mamy go ze sobą w każdy miejscu. Do jego obsługi wystarczy nam bowiem komputer stacjonarny w domu, laptop firmowy, a nawet telefon komórkowy podczas wykonywania realizacji u naszych klientów.

Skutkiem tego, śmiało można powiedzieć że terminarz online dla montażysty jest odpowiedzią na nasze dzisiejsze potrzeby. Jego obsługa jest bajecznie prosta nawet na najmniejszych urządzeniach, dzięki czemu w czasie rzeczywistym możemy ustalać terminy, przypominać się swoim klientom i modyfikować nasz kalendarz, jeśli ktoś przykładowo zadzwoni i odmówi przyjazdu. Jesteśmy w każdym miejscu i czasie gotowi na wszelkie zmiany w naszym terminarzu, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na wszelkie sytuacje związane z naszymi klientami.

Jak widać, terminarz online dla serwisanta to rozwiązanie dzisiejszych czasów, które jest dedykowane wolnym zawodom, które powiązane są z pracą z klientami zewnętrznymi każdego dnia. Dzięki prostemu narzędziu, cała nasza praca staje się zdecydowanie bardziej zorganizowana i co za tym idzie, mniej stresowa i bardziej przyjemna.

terminarz online autokary