Terminarz online dla firm

Terminarz online dla firm

Rozbudowany terminarz 24/7 to podstawa dla firmy. Bardzo często firma bazuje na systemach informatycznych, które są niezawodne. Przeszkodą w obecnych dniach jest jednak dostęp do wiadomości.

Aplikacja terminarza online

Grafik online idealne do zarządzania pracownikami

Terminarz online to niezła aplikacja do zarządzania firmowymi pracami i do planowania kolejnych zdarzeń. Bez znaczenia czy prowadzisz kursy czy dostarczasz paczki powinieneś korzystać z terminarza online prac by dokładnie zarządzać pracą. Dzięki takiej aplikacji w banalny sposób masz możliwość dodawać zadania do plannera przypisywać każde zlecenie do odpowiedniej firmy czy klienta.

Ponadprzeciętne i atrakcyjne możliwości które daje kalendarz 24/7 dla instruktora kursy jazdy, wysoki procent pracy nauki jazdy staje w pełni samoczynny. A także nie tracimy minut na uzupełnianie kolejnych godzin i terminarzy, lecz mamy pełny wgląd co do tego, jak będzie wyglądał wszelki kolejny dzień naszej pracy.

Aplikacje takie jak grafik online pomogą Tobie nad zapanowaniem i zagospodarowaniem pracy. Szybki podgląd do kalendarza umożliwi Ci równie szybkie kolejnych zdarzeń. Właściwym elementem narzędzia jest podgląd zdarzeń naniesionych na kalendarz. Do wyboru masz różne widoki plannera. Dodając wydarzenia do plannera musisz wpisać kilka podstawowych danych takich jak godzinę wydarzenia. Kalendarz online to rozwiązanie które nadaję się do korzystania przez mechaników po kierowców.

Dzięki swobodnemu dostępowi przez internet nasz planner online dla firmy autokarowej jest cały czas update’owany o nowe funkcjonalności. Na bieżąco możemy wejść z poziomu urządzenia mobilnego po to, aby sprawdzić nasz obecny grafik. Mamy możliwość także dopasować sobie ważne alerty, które umożliwią nam na szybko sprawdzać o kolejnych zdarzeniach, które zostały nam dodatkowo wyznaczone.

Planner jako rozwiązanie dla instruktora nauki jazdy

Wspomniany grafik online dla instruktora nauki jazdy sprawdza się świetnie w praktyce i osiąga świetne komentarze przedsiębiorstw z różnych branż. Skutkiem tego jest to rozwiązanie które śmiało można zarekomendować wszystkim zainteresowanym, potrzebującym przyspieszyć pracę z plannerem w swojej działalności.

Co więcej terminarz online dla dyspozytora umożliwi szybko wyrzucić grafik typowy, który często jest przez nas zapominany. Zapominamy go brać do biura do kupującego w czasie realizacji zadania. Posiadając natomiast planner online dla mechanika mamy go ze sobą w każdym momencie. Do korzystania wystarczy nam bowiem telefon komórkowy.

Slide 1

Terminarz pracy online

Kalendarz internetowy dostępny przez przeglądarkę na komputer lub telefon. Zarządzaj swoimi zadaniami online.

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc